E-mail: podatelna@valaskabela.sk | Tel.: 046 5458 120 RSS Mapa stránok | Úradná tabuľa |
Obec Valaská Belá

Vladimíra Točeková - dvojnásobná majsterka Slovenska

Bežkyne na stupni víťazov

Vladimíre Točekovej z Valaskej Belej opäť vyšli majstrovstvá Slovenska v letnom biatlone na výbornú. Kým vlani získala tri tituly majsterky Slovenska, tento rok sa musela „uspokojiť" len s dvomi zlatými medailami, keďže tretia disciplína z programu šampionátu vypadla. Točeková sa stala majsterkou Slovenska  vo vytrvalostných i v rýchlostných pretekoch.

„I keď účasť na šampionáte bola veľmi nízka, víťazstvá ma potešili. Znamenali pre mňa výborné  ukončenie sezóny, nakoľko som sa zlepšila v streľbe. Dala som si tak pekný darček k narodeninám," povedala po slovenskom šampionáte Vladimíra Točeková.

Vladimíra Točeková skončila v aktuálnej sezóne celkovo druhá v európskom pohári v letnom biatlone (foto).

Zdroj: MY Hornonitrianske noviny