E-mail: podatelna@valaskabela.sk | Tel.: 046 5458 120 RSS Mapa stránok | Úradná tabuľa | 
Obec Valaská Belá

Aerobic

Aerobic je kolektívny rekreačný šport pod vedením cvičiteľa. Cvičenie aerobicu sa zameriava na šetrenie kĺbov, na pozitívny vplyv na ľudský organizmus a dosiahnutie rovnováhy medzi telesným a psychickým zadosťučinením. Hodiny aerobicu sa môze zúčastniť každý, bez ohľadu na vek, pohlavie, športové nadanie či zdravotný stav. Dôležitá je najmä chuť zacvičiť si.

Naše cvičenie zahŕňa rôzny mix štýlov aerobicu - step aerobic, aerobic mix, p-Class a bodystyling. Prvých 30-40 min. cvičíme kardio na zahriatie tela a zvýšenie tepovej frekvencie. Keď je telo pripravené na posilňovanie, cvičíme pomocou rôznych druhov náradí. Na záver nesmie chýbať uvoľnenie a strečing. Cvičiteľkou je Barbora Kurincová. Zúčastňuje sa aerobic maratónov v Prievidzi a v Trenčíne, v ktorých je veľmi úspešná.

Ak chcete znížiť negatívne emócie a svoje telo dobiť pozitívnou energiou, pridajte sa k nám! Spolu s nami si nielen zlepšíte postavu a spevníte svaly, ale najmä sa odreagujete od každodenných starostí a aspoň na chvíľku zabudnete na problémy.

Nájdete nás každý pondelok a štvrtok, v čase od 18.00 h d 19.00 h v priestoroch telocvične základnej školy. Počas letných prázdnin v kultúrnom dome, od 19.00 h do 20.00 h. Poplatok je 10,- Sk.

HORE