E-mail: podatelna@valaskabela.sk | Tel.: 046 5458 120 RSS Mapa stránok | Úradná tabuľa |
Obec Valaská Belá

Športové úspechy Lukáša Goleja 2013

Pretekári na stupni víťazov

Už minulý rok odštartoval sériu úspechov na pretekoch SG FIX CUP (Beckov – 3., 4. miesto, Vištuk – 1. miesto, Veľké Uherce – 3. miesto, Dubňany – 3. miesto, celkové umiestnenie – 2. miesto)  a Závode o pohár starostu obce Nitrianskeho Rudna (2. miesto) v kategórii MX Open Začiatočník.

Tento rok, už v kategórii MX3 Hobby, sa zúčastnil spomínaného preteku v Nitrianskom Rudne a seriálu Motoshop Žubor Cup v Gbeloch (2. miesto) a v Beckove v nedeľu 19. 5. 2013:
V prvej finálovej jazde skončil druhý, druhá finálová jazda bola ťažšia a napínavejšia, keďže štart sa mu nevydaril a vyštartoval spomedzi posledných. Za 15 minút a jedno kolo sa však, s vypätím síl, dostal na prvú priečku a tak sa na stupni víťazov zaslúžene postavil na najvyšší stupienok.
Držíme mu palce aj do budúcna!

autor: Dominika Hofierková

Pretek seriálu Motoshop Žubor Cup

Náš reprezentant Lukáš Golej má za sebou ďalšie motokrosové preteky seriálu Motoshop Žubor Cup, ktoré sa konali v nedeľu 16. 6. 2013 vo Sverepci.

Trať bola veľmi náročná, nakoľko sa tu konajú Majstrovstvá Slovenska, Európy a sveta v motokrose. Lukáš Golej sa umiestnil na krásnom 4. mieste. Gratulujeme!

A bolo sa na čo pozerať. I napriek náročnosti trate Lukáš predviedol veľmi peknú jazdu. Veľmi by pomohlo pár fanúšikov naviac. Kalendár pretekov je na stránke www.motoshopzuborcup.sk