E-mail: podatelna@valaskabela.sk | Tel.: 046 5458 120 RSS Mapa stránok | Úradná tabuľa |
Obec Valaská Belá

Klub bývalých futbalistov - rok 2015

18. 04. 2015 LIEŠŤANY - VAL. BELÁ 1:2, v takej zime sme ešte nehrali. Začali sme o čosi lepšie ako domáci, ale postupom času sa hra vyrovnáva. V 29. min Vlado M. dáva na 0:1.
Druhý polčas sme začali tlakom a chceli sme rozhodnúť, ale dostávame gól po odrazenej strele 3.min. Máme viac čistých šancí, čo sa nám v 20min. podarí aj využiť, Laco peknou prihrávkou našiel Rada a ten nezaváha. 1:2

25. 04. 2015 VAL. BELÁ – BELUŠA 3:7, zápas začal rozpačito, nastúpili sme len jedenásti. Mali sme aj nejaké šance, ktoré sme nepremenili. Súper začal hrať a už to išlo 20min. 0:1, 22min. 0:2. Druhý polčas sme hrali o čosi lepšie. Janko S. v 6min. z priameho kopu dáva na 1:2, no už v 10min je 1:3, 17min. 1:4. Dokážeme ešte zabojovať Kevin v 22min. znižuje na 2:4 a neuplynula ani minúta Peťo D. dáva na 3:4. Tlačíme a dostávame góly 30min. 3:5, 38.min. 3:6 a v 40min. 3:7. Konečne koniec.

09.0 5. 2015 VAL. BELÁ – TR. TEPLÁ 6:1, začali sme opatrne, čo využívajú hostia a v 11min. je 0:1. Sme stále lepší. 23min. Majo zabojoval v šestnástke a už je 1:1. V 40 min. faul na Romana B., jedenástka Milan nepremieňa. Druhý polčas sme lepší súper je už unavený. Máme šance, ale je to problém premeniť. Konečne v 18min. Kamil odvážnou strelou prekonáva brankára 2:1, 24min. Vlado centruje a Laco len pohladí loptu hlavou a už je 3:1. Prichádza 26min. Rado sa zorientuje v šestnástke a je 4:1. V 30min. Rado vystrelí, brankár len vyráža a Laco doráža 5:1. No a v 33min. Rado dáva na konečných 6:1

23. 05. 2015  LADCE – VAL. BELÁ 2:4, začíname o 17.00, prší, ale sme s tým zmierení. Sme o čosi pohyblivejší, ale súper sa nebojí a prvý gól dostávame už v 10.min. 1:0. Bojujeme a v 15min. Laco prestrelí aj brankára a je 1:1. V poslednej minúte prvého polčasu dostávame opäť gól 2:1. V druhom polčase nás pár krát zachránil Kubo v bráne a potom sme začali tvoriť hru. V 11min. Kamil peknou strelou dáva na 2:2. V 17 min. po rýchlej akcií a zdanlivo ťažkej situácie dáva Rado na 2:3. Opäť využívame rýchly protiútok v 32.min. a Rado dáva na konečných 2:4.

31. 05. 2015 ILAVA – VAL.BELÁ 2:1,  prvý polčas 0:0. Druhý polčas sme začali dobre, už v 2min. Jojo strieľa, brankár neudržal loptu, Laco dobieha a už je 0:1. Bohužiaľ potom sme inkasovali 2 góly a skončilo to 2:1.

13. 06. 2015 JABLONEC – VAL. BELÁ 5:2,zápas začína 17.10 a je 31°C. Začali sme veľmi nezodpovedne 5. minúta 1:0. Na ihrisku sa vôbec nevieme zorientovať. 7.minúta a je 2:0. Trochu sme sa pozviechali útok po pravej strane Miško centruje a Rado v 11min. dáva hlavou na 2:1. Domáci sú lepší ale my sa snažíme. V 31min. prudká strela spoza šestnástky brankár vyráža a Laco na dva krát doráža 2:2. Druhý polčas opäť zle. Laco zle prihráva a domáci už v 2 min. II. polčasu dávajú na 3:2. Potom sme mali asi 20 minút veľmi dobrých, súper mal veľké problémy sa dostať k našej šestnástke, ale nedali sme gól. Domáci sa prebrali a inkasujeme po rohu 15 minút pred koncom na 4:2. Domáci dávajú ešte jeden gól z priameho kopu. 5:2, G: 1x Rado, Laco.

19. 07. 2015 DOLNÁ PORUBA – VAL. BELÁ 4:3,tento zápas je vždy zaujímavý. Nezačali sme najlepšie. V 5min. jedenástka, domáci vedú 1:0, domáci tlačia a už v 7min. je 2:0. Potom sme trochu vyrovnali hru a Kevin v 25min znižuje na 2:1. Už o päť minút v 30 min. Palo J. dáva na 2:2. Na našu škodu domáci ešte v prvom polčase dávajú na vedúcich 3:2. Druhý polčas je z našej strany dosť nervózny. Máme trochu viac z hry a po rohovom kope Palo J. dáva hlavou na 3:3, avšak remízu sme neudržali domáci dávajú na 4:3. Škoda.
G: 2x Palo J., 1x Kevin.

19. 08. 2015 VAL. BELÁ – LIEŠŤANY 1:6,dnes je veľmi teplo, ťažko sa hodnotí takýto zápas. Takto zle sme ešte nehrali. Neboli sme schopní si vypracovať poriadnu akciu. V 6min. 0:1, v 11min. jedenástka nepremenili, v 35min pekná strela po rohovom kope 0:2, 43min. 0:3. Druhý polčas je o niečo lepší no hostia odolávali v 65min. po chybe 0:4, 72min a už je 0:5 a o dve minúty 74min. 0:6. Potom jedna akcia za celý polčas Vlado Radovy, Rado späť A Vlado M. dáva na konečných 1:6. G: 1x Vlado M.

23. 08. 2015 STREŽENICE – VAL. BELÁ 4:1,zápas je pre nás krutý, vyrovnaný zápas. Viedli sme 1:0 Rado unikol a premieňa, a to sme mali ešte asi tri tutovky. Potom 1:1 a o chvíľu po chybe už 2:1. V druhom polčase sme opäť nepremenili pár šancí a je to už 3:1, no na koniec 4:1. G: 1x Rado.

29.08. 2015 VAL. BELÁ – DOLNÁ PORUBA 3:3,zápas sa hrá pri peknom výročí Laca H. 50 rokov. Veľmi teplo. Napriek horúčave hráme pekný futbal. V 27min. Kevín krásne zacentroval a Laco z voleja dáva na 1:0, tak skončil aj prvý polčas. Druhý polčas opäť pekný futbal, súper už po 10 minútach vyrovnáva na1:1. Začíname byť aktívnejší z čoho je aj jedenástka a Laco v 67min. premieňa, vedieme 2:1. Už o 4min. Juraj peknou strelou spoza šestnástky v 71min. dáva na 3:1. Lenže sme sa uspokojili a začali robiť chyby. V 76min. hostia dávajú na 3:2. No pár minút pred koncom dávajú na 3:3. Opäť veľká škoda.
G: 2x Laco, 1x Juro.

12.09. 2015 VAL. BELÁ – LADCE 6:2,Hostia došli v oklieštenej zostave. Už v 7min. dáva Rado gól hlavou 1:0. Kontrolujeme hru a máme šance, ale nedokážeme ich premeniť. Paradoxne v 30min nevyšiel ofsajd systém a hostia dávajú na 1:1. No už v 35min Rado dáva na 2:1. Rado je pri chuti a v 40min dáva na 3:1. Druhý polčas sme opäť aktívnejší. V 50 min Vlado M. dáva na 4:1. V 52 min. náš brankár zle rozohráva, čo súper využil na zníženie 4:2. Máme veľa šancí avšak nejde nám to. Vaco to v 70min. zlomí a dáva na 5:2. V 83min faul na Rada v šestnástke a Míško premieňa na konečných 6:2. G: 3x Rado, 1x VladoM. Vaco, Miško.

20.09. 2015 RAJEC – VAL. BELÁ 10:0,krutá prehra, a viac sa k tomu nedá nič dodať.

03.10. 2015 VAL. BELÁ – JABLONEC 3:3,Dnes to máme aj kultúrnym programom, keď že sú u nás hody. Hostia hneď prvý útok strela spoza šestnástky a už je 0:1.Hra sa po chvíli upokojila a vyrovnala. Máme šance ale nepremieňame. No a dalo sa to čakať v 22min. rýchly protiútok po pravej strane a už je 0:2. Nás nezaskočilo skôr nabudilo. Máme zrazu lepší pohyb a v 43min rozoberieme obranu Vlado M. prihráva Radovi a ten do prázdnej znižuje na 1:2. Druhý polčas z našej strany veľmi dobý takto sme ešte v tomto roku nehrali. V 62 min dáva Peťo D. na 2:2. Vlado M. peknou individuálnou akciou zvyšuje na 3:2 v 71minúte. Lenže prichádza chyba v obrane a súper dáva gól a už je 3:3. Zápas máme vo vlastných rukách no nedokážeme prekonať brankára. No a potom to prišlo, faul v šestnástke na Vaca. Náš brankár Jozef ide kopať......, bohužiaľ nepremenil. Bol to jeden z tých naj zápasov z celého roka.
G:1x Rado, Peťo D., Vlado M.

07.11. 2015 TR. TEPLÁ – VAL. BELÁ 3:2,posledný zápas v tomto roku. Vyrovnaný zápas. V šestnástej min. domáci premieňajú rýchly protiútok 1:0. Nezložili sme zbrane. V 21min. po rohovom kope Jura brankár vyráža avšak len k Jurajovi a ten vracia center späť do šestnástky a Jozef M. dáva na 1:1. V 37 min. strata lopty na polovici a domáci dávajú na 2:1. Druhý polčas majú domáci v rukách no my zabojujeme a v 83min. po krásnej akcií dávame na 2:2 gól dáva Vlado M. Bohužiaľ remízu sme nevyužili opäť rýchly protiútok a prehrávame 3:2.