E-mail: podatelna@valaskabela.sk | Tel.: 046 5458 120 RSS Mapa stránok | Úradná tabuľa |
Obec Valaská Belá

Klub bývalých futbalistov - rok 2014

12. 04. 2014  LADCE – VAL.BELÁ 1:5, začíname rok 2014, počasie nám praje. Začíname dobre, prihrávky a žiadne hádky. Súper ako keby bol zaskočený našou hrou. V 3 min. Peťo K. peknou prihrávkou vysunul Vlada M. a vedieme 0:1. Sme viac pri lopte. 8 minúta prečíslenie z našej strany a Vlado zvyšuje na 0:2. Domáci sú pod tlakom, 24 minúta Laco prihráva Radovi a už je 0:3. Domáci sem tam pohrozili. Druhý polčas sme tak trochu nekoncentrovaní. Našťastie domáci nedokážu premeniť čisté šance. V 69 minúte Rado dáva už na 0:4 a o tri minúty domáca obrana opäť kapituluje Laco strieľa do tyče a Vlado M. hlavou doráža. Domáci 2 minúty pred koncom dávajú čestný gól, zaslúžene.
G: 3xVlado M., 2x Rado

10. 05. 2014 VAL.BELÁ – BELUŠA 4:4, začiatok 17:00hod. začíname vcelku dobre. Už v 3min. po rýchlom protiútoku Vlado M. dáva na 1:0. Začíname robiť chyby a v 13 minúte je 1:1. Ešte do polčasu sa dostávame do vedenia po strele Peťa D. doráža Rado 2:1. Druhý polčas začíname zle. Hostia sú lepší. V 57 minúte hostia nepremieňajú jedenástku. Avšak už v 61 minúte dávajú na 2:2. Hra sa nám moc nedarí, ale Kevin v 68 min. dáva na 3:2. Opäť faul v jedenástke a hostia tento krát jedenástku premieňajú 3:3. V 84 minúte prehrávame 3:4. Snažíme sa a to sa nám vypláca, ruka v šestnástke hostí a je tu opäť jedenástka avšak pre nás. Kevin dáva na 4:4.
G: 2x Kevin, 1x Rado, Vlado M.

24. 05. 2014 BELUŠA – VAL.BELÁ 2:5, 16:45 pekné počasie ale dusno. Zápas sme začali celkom dobre, ale začíname robiť chyby. Nevieme si prihrať a to je problém počas celého zápasu. V 19min. domáci, rýchly protiútok a je 1:0. Po ďalekom výkope nášho brankára v 31min. Roman B. uniká obrane a je vyrovnané 1:1. Druhý polčas začíname bleskovo Kevin uniká a je faulovaný, priamy kop premieňa Vlado M. 1:2. Domáci sú zaskočení, ale nebezpeční. V 53min. opäť z našej strany rýchly protiútok Vlado M. centruje do šestnástky kde si jeho center krásne spracuje Vlado K. a strieľa gól na 1:3. V 62min. domáci dávajú na 2:3, sú lepší avšak nedávajú góly. Dokonca ani z jedenástky. Prichádza 76 minúta a Peťo D. dáva na 2:4. A všetko ukončí Vlado M. v 84 min. dáva na konečných 2:5.
G: 2x Vlado M., 1x Roman B., Vlado K., Peťo D.

08. 06. 2014 VAL.BELÁ – STREŽENICE 3:1, začiatok 10:30 a teplo. Z našej strany rozpačitý  začiatok. Súper je lepší a už v 7 minúte prehrávame 0:1. Sme pod tlakom, ale viac čistých šancí a v 23 minúte po prihrávke Vlada dáva Laco gól a je 1:1. Drúhý polčas opäť nezačíname najlepšie, ale už po 9 minútach krásna akcia po pravej strane a Vlado M. premieňa 2:1. Súper je o čosi lepší, ale aj my máme nejaké šance. V 71 minúte Roman B. využíva svoju rýchlosť a už je 3:1. Tak aj končí zápas.
G: 1x Laco, Vlado M. Roman B.

15. 06. 2014 ILAVA – VAL.BELÁ 5:1,začiatok 10:30, zo začiatku zápasu sme nevyužili viacero čistých šancí a môžeme byť radi, že sme nedostali viac gólov.
G: Rado

21. 06. 2016 JABLONEC – VAL.BELÁ 4:2,zápas začína 17:20 je fajn počasie. Domáci sú lepší, v 11 min. vedú po peknej strele spoza šestnástky 1:0. V 15 minúte uniká Vlado M. a je 1:1.  No už v 22 min je 2:1 pre domácich. Druhý polčas je vyrovnaný avšak domáci v 80 min. dávajú gól 3:1 a o minútu opäť gól do našej siete 4:1. V poslednej minúte uniká Roman B. a peknou strelou dáva na 4:2.
G: 1x Vlado M. Roman B.

19. 07. 2014 DOLNÁ PORUBA – VAL.BELÁ 4:2,toto derby je vždy zaujímavé avšak posledné dva zápasy nezvládame.
G: Kevin, Rado

09. 08. 2014 turnaj na Zliechove: VAL.BELÁ:MOST pri BA 8:1
G: 3x Majo G., 2x Jojo L. 1x MilanČ., Šedo, Rado
ZLIECHOV:VAL.BELÁ 1:1G: Janko S.

16. 08. 2014 VAL.BELÁ – TR. TEPLÁ 4:2, zápas začal asi 17:10, pekné počasie, súper mal počas zápasu viac šancí, ktoré našťastie nepremenil. V 44 min. po chybe prehrávame 0:1.  V 53 min. Kamil dáva gól na 1:1. Lenže už o 2 minúty hostia nám pri rohovom kope dávajú gól a je 1:2. V 75 min. jedenástka v náš prospech a netradičný strelec Laco dáva na 2:2. V 87 min Vlado M. po peknej individuálnej akcii dáva na 3:2. A v poslednej minúte po krásnej akcii Kevin sám pred brankárom prihráva Lacovi a ten dáva na konečných 4:2
G: 2x Laco, 1x Kamil, Vlado M.

31. 08. 2014 VAL.BELÁ – LIEŠŤANY 6:2,nový súper a pohodový zápas. Začiatok bol pre nás ťažký, súper nám nič nedovolil. Až v 33 min. Milan otvára skóre 1:0. Druhý polčas je vyrovnanejší, ale postupne preberáme iniciatívu. V 2 min. druhého polčasu Jojo dáva na 2:0. V 14 min Kamil zvyšuje už na 3:0. Hostia v 24 min. krásnou strelou znižujú na 3:1. 28 min. Vlado všetkým uniká avšak strieľa len do brankára ale pohotový Roman B. doráža 4:1. V 30 min. jedenástka, ktorú premieňa Vlado M. 5:1.  33 min. opäť krásna strela spoza šestnástky a hostia znižujú na 5:2. V poslednej minúte po chybe brankára dáva Kamil na 6:2.
G: 2xKamil, 1x Milan, Jojo, Vlado M. Roman B.

07. 09. 2014 LIEŠŤANY - VAL.BELÁ 2:2, počasie opäť vychádza. Súper je o niečo rýchlejší. A aj preto už v 12 min. prehrávame 1:0. Hru na ihrisku sme vyrovnali ale v 30 min. domáci po peknej strele vedú už 2:0. Druhý polčas sme začali o niečo lepšie v 12 min. Kevin premieňa rýchly protiútok 2:1. Od tohto momentu sme o čosi lepší. Aj keď sme dali gól rozhodca ho neuznal údajne pre postavenie mimo hry, ale v poslednej minúte Rado po dravom úniku dáva na konečných 2:2.
G: 1x Kevin, Rado

13.09. 2014 VAL.BELÁ – JABLONEC 1:3, zápas bol náročný, vzhľadom na to, že od začiatku zápasu začalo pršať a niekedy dokonca priam lialo. Už v 5 min. dostávame gól z jedenástky 0:1. V 24 min. dostávame druhý gól a je 0:2. Druhý polčas sme o čosi lepší, súper má problém dostať sa na našu polovičku, avšak paradoxne opäť v šestnástke faulujeme a už v 71 min je 0:3. Nedokážeme si vypracovať čistú šancu, až v poslednej minúte je faul na Rada a jedenástku premieňa Kamil. 1:3. G: 1x Kamil

27.09. 2014 VAL.BELÁ – DOLNÁ PORUBA 0:1, pekné počasie a hostia sú nabudení, lenže my sme od úvodu lepší a vypracovali sme si viacero čistých šancí. V 27min. je zápas prerušený náš starosta Miloš odpadol na ihrisku a čakáme na sanitku. Začali sme hrať hneď druhý polčas. V 53 min dostávame gól 0:1, a tak to ostalo až do konca. Vyrovnaný zápas avšak ťažko sa hralo po tom, čo sa udialo na ihrisku.

05.10. 2014 VAL.BELÁ – LADCE 2:4, zápas začal v pohode, súper hral na to na čo mal a táto taktika vychádzala. Toľko šancí, čo sme mali to ešte z nás nikto nezažil, buď sme zahodili alebo nás brankár vychytal. Takže už len zhrnutie gólov. V 15 min. 0:1, v 26min. Rado vyrovnáva 1:1, rýchly protiútok súpera v 39 min. a je 1:2. Druhý polčas sme na súperovej polovičke, ale opäť v 51 min. dostávame gól 1:3, v 53 min. Kevin nádhernou strelou do šibenice a je 2:3. Súper v 72 min. dáva na konečných 2:4. G.: 1x Rado, Kevin