Deň matiek

Dátum pridania: 13.06.2017        Počet zobrazení: 353          tlačiť článok

Deň matiek

V nedeľu 14. mája 2017 o 14.30 hod sa v Kine Slovan vo Valaskej Belej konalo kultúrne podujatie venované našim drahým mamičkám a babičkám pri príležitosti ich sviatku - Dňa matiek.


„Boh stvoril lásku a dal jej meno mama.“

Podujatie pripravili Obec Valaská Belá v spolupráci so Základnou školou s materskou školou Valaská Belá a folklórnými skupinami FS Belanka a DFs Belanček.

V úvode programu všetky mamičky a prítomných privítal príhovorom starosta obce Ing. Miloš Cúcik a pekná pieseň s názvom „Iba jednu mamičku máš“.
Svojim milým vystúpením nám vyčarili úsmev na tvárach i slzičky dojatia na tvárach naši malí predškoláci pod vedením Peťky Antalovej. Boli naozaj dokonalí.
V programe pripravenom pre mamičky ďalej vystúpili žiaci zo základnej školy z divadelného krúžku „Kukučka“ pod vedením Gabiky Furkovej a Janky Nemčekovej. 
Dievčatá z detského folklórneho súboru Belanček pod vedením Peťky Furkovej a Alenky Baginovej penke zaspievali, zahrali a zatancovali v krojoch.

Nechýbali ani členovia folklórnej skupiny Belanka pod vedením Eleny Kopčanovej, ktorí zaspievali pekné piesne a zahrali dve scénky. Na konci programu bola každá mamička obdarená milým darčekom – šáločkou so srdiečkom a vrecúškom čaju.


Mgr. Denisa Kučerová
oddelenie kultúrnych služieb


Fotogaléria - Deň matiek

Deň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiekDeň matiek

Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
august 2013
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem